PR články

Seznam PR článků

Proč je web pro podnikání tak důležitý?

19. prosince v 09:38 - Co je ve vašem podnikání nejdůležitější součástí na internetu? Samozřejmě, vaše internetové stránky. Vytvoření webových stránek vyžaduje hodně přemýšlení, je důležité detailně naplánovat, jaké informace chcete do stránek umístit, na jakém místě budou umístěny, jak budou informace strukturovány a jak budou jednotlivé součásti vzájemně propojeny.

Získávejte zpětné odkazy, pomůžou Vám být vidět

13. prosince v 12:06 - Zpětné odkazy jsou hlavní způsob, jak dostat Váš web vysoko ve vyhledávání. Vyhledávače podle množství a kvality zpětných odkazů hodnotí konkrétní stránku a podle toho ji řadí ve výsledcích vyhledávání. Máme několik osvědčených způsobů, jak pro Vaši stránku získat kvalitní zpětné odkazy a dostat ji na první místa ve vyhledávání.

Buďte úspěšní v psaní textů

7. prosince v 10:12 - Ptáte se, jak zvýšit návštěvnost vašeho webu nebo blogu? Jednou z možností je obsahový marketing. Chcete vědět, jak na to? Nestačí si jen sednout a napsat článek o produktu, který chcete prodat. Začněte s tím, co vaši klienti chtějí vědět, po kterých informacích se pídí, a napište pro ně na to téma článek.

Piště SEO texty zajímavě, ne ale přeplácaně

1. prosince v 07:45 - Pokud hledáte návod, jak psát slušné SEO texty, přečtěte si následující řádky. Všechno, čím je text tvořen, hraje velkou roli, od nadpisu, velikosti, barvy písma po obsah atd.

Falešné výzvy k zaplacení

3. října v 13:21 - Dbejte zvýšené pozornosti na výzvy k zaplacení domény, kterou možná najdete ve vaší e-mailové schránce.

O čem psát? Třeba o povlečení

21. září v 22:18 - Nemusí se jednat vždy o aktuální, zajímavý nebo odborný článek. Ložní povlečení je jen první nápad o čem psát.