MajesticSEO nyní propojen Webmaster Tools

29. března v 21:54

Tvůrci nástroje pro analýzu odkazového portfolia MajesticSEO oznámili spustění funkcionality, zvané Webmaster Tools. Majitelé stránek tak mohou pomocí této nové funkce jednoduše ověřit vlastnictví všech svých domén během chvíle a pokročilé reporty získávat zcela zdarma. Týká se to nejen placených účtů MajesticSEO, ale i těch zdarma.

Způsobů, jak ověřit vlastnictví stránek je nyní několik:
V momentě, kdy budete chtít MajesticSEO dokázat, že jste vlastník dané stránky, máte na výběr ze 3 možností autorizace:
  • umístěním speciálního meta tagu do kódu homepage
  • nahráním textového souboru do root adresáře webu (jako tomu bylo doposud)
  • propojením s Google Webmaster Tools účtem
 
Co vás ale potěší nejvíce? Nyní již nepotřebujete mít nutně přístup na FTP server, jako tomu bylo dříve, ale můžete využít i jiné metody autorizace. Ověření pomocí meta tagu využijí například uživatelé WordPressu, kteří v mnoha případech nemají přístup na FTP.
 
Ověření pomocí Google Webmaster Tools
 
V případě, že máte na všech svých webech zprovozněny Google Webmaster Tools, pár kliknutími lze GWT účet propojit s MajesticSEO a všechny domény, které jsou autorizovány pro GWT budou ověřeny i pro MajesticSEO. Jednoduše tak autorizujete vlastnictví všech svých současných i budoucích webů. 
 
Jakmile jsou domény ověřeny, můžete si vytvářet zdarma standard, advanced i tracking reporty dle libosti.
 
V uživatelském rozhraní si zvolíte jednu ze svých autorizovaných domén, v novém uživatelském rozhraní si vyberete konkrétní typ reportu a zdarma tak získáte přesně ta data, po kterých vaše srdce prahne.
 
Placeným účtům přibudou funkce
Jediným momentálním rozdílem v tarifních pásmech předplatného MajesticSEO je, že Free a Silver účty mohou autorizovat pouze jeden GWT účet, zatímco u předplatného Gold a Platinum je počet přidružených Google Webmaster Tools účtů neomezen. Do budoucna se ale, dle slov MajesticSEO, mohou platící uživatelé těšit na mnohem více výhod.

 

Zdoj: http://blog.h1.cz